ULUSLARARASI SILMOİSTANBUL 2017 OPTİK FUARINA DAVETLİSİNİZ…

ULUSLARARASI SILMOİSTANBUL 2017 OPTİK FUARINA DAVETLİSİNİZ…

2013 yılında başladığı fuar maratonunun bu yıl beşincisini düzenleyecek olan Uluslararası Silmoİstanbul 2017 Optik Fuarı, 30 Kasım-03 Aralık tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nin 9 ve 10. Salonları ile birlikte, ek hizmet alanlarında gerçekleşecektir.

Silmoİstanbul Optik Fuarı, 2017 yılında tüm ziyaretçi ve katılımcılarına, önceki yıllarda olduğu gibi Avrupa, Asya, Avrasya ve Yakın-OrtaDoğu optik sektörlerini Türkiye optik sektörüyle buluşturmak ve dünyada optik sektöründeki tüm gelişmeleri takip etmek, ülkeler arası ticari, kültürel ve sosyal bağları kurmak için ideal bir platform sunuyor.

Uluslararası Silmoİstanbul 2017 Optik Fuarı’nda tüm dünya markalarının 2017/2018 koleksiyonlarını, optik camları, güneş gözlüğü camlarını, kontak lensleri ve kontakt lens aksesuarlarını, gözlük kutu ve kılıflarını, optometrik, oftalmolojik cihazlar ve aksesuarlarını, optik laboratuvar ve atölyeler için teknik aletleri, gözlük parçalarını ve optik endüstri makinalarını bulabilir, tüm teknolojik yenilik ve gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Uluslararası Silmoİstanbul Optik Fuarı başlangıcından (2013) bu güne (2016) kadar gerçekleştirilen dört fuarda toplam ziyaretçi (yurtiçi ve yurtdışı) sayısını % 43.1 artırarak 9903’e ve toplam katılımcı sayısını (yurtiçi ve yurtdışı) % 34.7 artırarak 124’e ulaştırarak, yükselen başarılı grafiklerini her yıl devam ettirmiştir. 2016 ve 2017 yılında fuar alanını, katılımcı talebi üzerine 1.500 m2’lik ek hizmet alanı ile daha da büyüten Uluslararası Silmoİstanbul Optik Fuarı, 2017 yılında da yeni ve güçlü katılımcıları, 500’ü aşkın yerli ve dünya markaları ve yüzlerce yıllık birbirinden doyumsuz tarihi eserleri, eşsiz mutfağı, 24 saat yaşanan gece hayatı ve tabii ki eşsiz boğazıyla ziyaretçilerini bekliyor.

Uluslararası Silmoİstanbul 2017 Optik Fuarı, ileriye dönük bakış açısını ikinci kez ev sahipliğini yapacağı “Geçmişten Günümüze Gözlük” sergisi ile tekrar ortaya koyuyor. Türkiye’nin ilk gözlük müzesi olma yolunda ilerleyen bu sergi ile 1800’lü yıllardan günümüze sayısız gözlük, optik ürün ve cihaz Silmoİstanbul 2017 ziyaretçilerine sunulacaktır. Sergi ile birlikte uluslararası bir optik sektörü araştırma firması olan GFK’nın “2017 Avrupa Optik Sektörü Trendleri” ve “Fransa Optik Sektörü” sunumları ile Sağlık Bakanlığı ve SGK yetkililerinin ÜTS ile ilgili sunumları da 30 Kasım-03 Aralık tarihleri arasında Silmoİstanbul 2017 Optik Fuarında yer alacaktır.

Silmoİstanbul 2017 Optik Fuarında, katılımcı firmaların ziyaretçilerle aralarındaki bağı güçlendirmek ve markaların erişim alanına destek vermek amacı ile yapılan ve sadece ziyaretçi müesseseleri kapsayan bir “Fuara Gel, Çekilişe Katıl, Hediyeni Kazan” Kampanyası” da dikkatleri üzerine çekiyor. Katılımcı firmalardan gelen yeni sezon ürünler için yapılacak çekiliş, fuar kapsamında büyük heyecan uyandırıyor.

30 Kasım-03 Aralık tarihleri arasında Silmoİstanbul 2017 ile olan randevunuzu unutmayın.